location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Iraklija, Guvesa

Heraklion - Gouves ir viena no populārākajām tūristu vietām Grieķijā. Šis reģions ir pazīstams ar savu vēsturisko un kultūras mantojumu, jūras ainavām un siltajām pludmalēm. Heraklion - Gouves piedāvā plašas iespējas aktīvajām atpūtai, kā arī klusam un relaksējošam atpūtai.

Šeit jūs varat iepazīties ar dažādām vēsturiskām atrakcijām, piemēram, Heraklionas arheoloģisko muzeju un Knosas pilsētu, kurā ir saglabājušās senatnes atliekas. Turklāt, jūs varat baudīt skaistas pilsētas apskates ekskursijas, kur jūs varat iepazīties ar vietējo kultūru un tradīcijām.

Kā tūrists, jūs noteikti nevēlaties palaist garām iespēju izbaudīt skaistas pludmales, kas atrodas šajā reģionā. Vietējās pludmales ir ideālas gan sauļošanās, gan peldēšanās mīļotājiem. Turklāt, jūs varat baudīt dažādus ūdens sportus, piemēram, ūdens skriešanu, ūdens velosipēdu braukšanu un ūdens slēpošanu.

Heraklion - Gouves ir arī gastronomijas galamērķis, kur jūs varat izbaudīt vietējo virtuvi, kā arī pazīstamu Grieķijas ēdienu garšu. Vietējie restorāni piedāvā daudzveidīgu ēdienkarti, kurā atrodas arī dažādas grieķu vīnus.

Kopumā, Heraklion - Gouves ir lieliska vieta, kur apmeklēt un baudīt Grieķijas skaistumus. Turklāt, jūs varat baudīt vietējo cilvēku viesmīlību un iepazīties ar vietējo kultūru un tradīcijām.

Ēdiens Iraklija, Guvesa

Kā tūrists, kas apmeklē Heraklionu - Gouves, Grieķiju, jūs noteikti vēlaties izbaudīt vietējo ēdienu. Šīs malas virtuve ir pārpilna ar svaigiem un garšīgiem produktiem, kas dod lielisku pārtikas pieredzi.

Jūs nepavisam nevarat palaist garām iespēju izmēģināt donerus, kas ir tipiski grieķu pusdienas un kas sastāv no gaļas, dārzeņiem un sausiņiem, kas ir sajaukti kopā un iesaiņoti maizītē. Tāpat jūs varat izbaudīt svaigu jūras veltes, piemēram, garneles, kalmārus un zivis, kas tiek piedāvātas ar vietējo olīveļļu, pētersīļiem un citronu.

Grieķu salātos noteikti iekļauj feta sieru, olīves un gurķus, kas pasniegti uz salātu lapas. Tomēr jūs varat izmēģināt arī papardes, kas ir pikanti un nozīmē "sabojāts" angļu valodā. Tas ir grieķu siera šķēlīšos, kas ir pārklāti ar lokiem, sīpoliem un tomātiem, visu sasmalcinātu ar olīveļļu.

Ja jūs vēlaties pamēģināt ko saldu, tad noteikti izmēģiniet lokumus, kas ir saldumi, kas tiek pagatavoti no kazas piena un cukura. Tas ir lielisks pēcēdājs pēc jūsu maltītes.

Neaizmirstiet pasūtīt vietējo, garšīgo vīnu, kas tiek ražots no vietējiem vīnogulājiem. Tas būs lielisks pielikums jūsu maltītei, un jums nepieciešami būs ēstuves, lai izbaudītu visu piedāvājumu, ko piedāvā Heraklion - Gouves, Grieķija.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Iraklija, Guvesa

Heraklion un tā tuvākās apkārtnes ir pilnas ar aizraujošām atrašanām, kas varētu interesēt tūristus visā pasaulē. Gouves, kā pilsēta, kas atrodas tikai 18 kilometru attālumā no Heraklionas, ir pievilcīga galamērķis tūristiem, kuri meklē vēsturi, kultūru, dabas skaistumu un citas aktivitātes.

Noslēpumains zilais ūdens līmenis un viņa iekšējās alu sistēmas noslēpumaina skaistums padara Pantanassa klosteri par nepieciešamu apskates vietu Herakliona tūristām. Viduslaiku cietokšņi, kas tika būvēti kara laikā, arī ir vērti apskates vērti. Tos var apskatīt Turaida un Kasteliko Kastelia karaus.

Ja tā ir kultūra, ko vēlaties, jūs varat doties uz tādiem muzejiem kā Heraklionas arheoloģiskais muzejs, kas izstāda Krētas kultūras mantojuma kārtojumu. Ja jums vairāk interesē dabiski skaistumi, jūs varat izvēlēties apmeklēt aizraujošu Marine Life Museum, kas izostāda jūras dzīvnieku, tādu kā delfīnus un jūras vēzus, dzīve un klātbūtni.

Kā jau minēts, Gouves atrodas tikai 18 kilometru attālumā no Herakliona, un tas ir populārs galamērķis ģimenes atpūtai. Tā kā atrašanās vieta ir pie jūras, ieteicams ir doties uz pludmali un izbaudīt Grieķijas sabas ietekmi. Turklāt tajā vērti apskatīt vēsturiskus uzceltus namus, kā arī Zīda ceļu, kuras garums ir no 10 līdz 15 kilometriem garš.

Visbeidzot, Gouves savienotas ar vairākām citām vietām Krētā, kas vēl vairāk var paplašināt jūsu ainavu un aizraujošu ies-paid-tur Herakliona un Krētas. No Herakliona jūs varat doties uz citām Krētas pilsētām, tādam kā Hersonisu, Stalidu un Rethymnonu, lai iepazīstinātu sevi ar Grieķijas vēsturi un kultūru krāšņumu.

Visbeidzot, Heraklion un Gouves, Grieķija, piedāvā ļoti daudz apskates vērta, un tos noteikti ir vērts apmeklēt, ja jums ir iespēja. Viena diena ir pietiekama, lai redzētu lielāko daļu no Herakliona un tuvākajiem apkaimes vietām, bet, lai pilnībā izbaudītu šo aizraujošo rajonu, ir jāplāno ilgāks uzņemšanas plāns.

Labākais laiks ceļošanai

Lai apmeklētu Heraklionu - Gouves, Grieķiju kā tūrists, labākais laiks ir Pavasaris un Rudens. Pavasaris ir no martam līdz jūnijam, kad gaisa temperatūra sasniedz aptuveni 20-25 grādus, un ir klusāks sezona nekā vasara, tādējādi apskates objekti un pludmales nav tik pārpildītas ar tūristiem. Kā arī, viesnīcu cenas ir lētākas nekā vasarā.

Rudens mēnešos - no septembra līdz novembrim - ir labais laiks, lai apmeklētu pilsētu, jo jau ir atvēsušies vairāki restorāni un veikali pēc apkārtējo vietējo izpratnes. Klusuma sezona piekrastē tādējādi vienalga turpinās, neskaitot, ka jums nav jāstāv rindā, lai apmeklētu slaveno Krētu ar savu kultūru un vēsturi.

Savukārt, no jūlijā un augustā Heraklionu - Gouves, Grieķiju var apmeklēt, lai baudītu platais pludmales, vasaras festivāli, lokālie plankumi un koncerti. Šī ir intensīvākā sezonas daļa, kad pludmalēs un restorānos bieži vien ir pārpilnība un darba dieni tiek aizvadīti no rītiem, kad saule vēl nav tik dedzinājusi, līdz pat pastaigām pa ciematiem tumsā.

Dubulta uzmanība jāvelta arī tam, ka vasarā saule Krētā var būt diezgan briesmīga, un lai ko būtu, jāizmanto aizsargkrēms un jāvalkā cepures. Kad solās lietus un vēsāki laikapstākļi, drīzāk izvēlieties pavasara vai rudens laiku iekštelpām un muzejiem, kā arī velo izbraukumiem.

Krēta ir īpaši vērtīgās relaksācijas vieta. Takā apmeklējot jūs varat nobaudīt Grieķijas garsagrātno vēsturi, bet arī beršu fūrijas neaizmirstamoību. Pāris dienas, nedēļu, jeb pat mēnesi, kas jums ir pieejams, atkarīgs tikai no jums un no tā, kā vēlaties atgriezties dzīvē pēc atpūtas. Lai kurā kaprīzā periodā arī aizbrauciet, cits laiks atkal ļaus apmeklēt Heraklionu - Gouves, Grieķiju.

Loading...
logo-up icon