location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Lassithi - Ammoudara

Lassithi - Ammoudara ir viena no skaistākajām tūristu vietām Grieķijā. Šī gleznainā piekraste ir pazīstama ar savu baltu smilšu pludmali un kristāldzidru ūdeni, kas perfekti piemērots peldēšanai un ūdens aktivitātēm. Turklāt, šajā vietā var baudīt arī apbrīnojamu saulespuķu lauku un ežu parks skatu.

Lieliski piemērota atpūtai, četru zvaigžņu viesnīcas piedāvā ērtības, lai mierīgi noslāpētu pēcpusdienas, izbaudītu garšīgu ēdienu un dzērienus vai izbaudītu apbrīnojamo sauli vista skatā.

Turklāt, netālu no Lassithi - Ammoudara atrodas arheoloģiskais muzejs, kas piedāvā vēsturisko skatu uz reģionu, kas datējas jau no senajiem laikiem. Turklāt, krastā esošais leģendārais Spinalonga salā Atpūtas sadaļa sniedz savārstīgu pievilcību, kas ir jāredz un jāpārbauda ar savām acīm.

Ar saviem smaržojošajiem kokiem, dārziem un gleznainajiem skatiem, Lassithi - Ammoudara ir ideāla vieta, kur atpūsties un baudīt patīkamus brīžus ar ģimeni un draugiem.

Ēdiens Lassithi - Ammoudara

Kad apmeklējat Lassithi-Amoudara, Grieķiju, neaizmirstiet izbaudīt tās garšas un kulinārijas piedāvājumus! Šajā jūras krastā ir daudzīvokļu viesu mājas un viesnīcas, kas piedāvā saviem viesiem plašu vietējo ēdienu klāstu, sākot no tradicionāliem grieķu ēdieniem līdz moderniem ēdieniem.

Jūs varat sākt ar garšīgu griķu salāti ar sieru, tomātiem un sīpoliem, sauļotu augļu salātiem un, protams, ar svaigu žāvētu jūrasātku ēdieniem. Tāpat jūs nevarēsit neatstāt Lassithi-Amoudara, neizmēģinot tādu garšīgu šķīvju kā musakas, pasticcio un briam.

Kā mājās griežotias, lai nopirktu sabiedriskajā tirgū un iegūtu svaigu zivju stila grieķu restorānos un piknika vietās, kas izklaidē jūsu telpu. Neaizmirstiet izbaudīt pēcēdējo savu maltīti ar saldu un klasisku grieķu desertu kā baklavu vai loukoumades - medus kārtiņas ar tērauda cukuru.

Kā jums ieteiktu Lassithi-Amoudara standarta krasta garšu ir tāda, kas aizstās jūsu tropiskos šausmus ar kādu grieķu vietējo garšu ēdienu. Tikmēr atradīsiet viesnīcu vai kādas no sava gostošā restorāna plauktiem, ko jūs gatavojat atgriezties šeit!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Lassithi - Ammoudara

Ammoudara ir viena no skaistākajām vietām Lassithi apgabalā un neapšaubāmi galvenais tūristu galamērķis uz Kritos salu. Te sastopams fantastisks pludmales garums un kristālu skaidra jūras ūdens, kas padara to par perfektu vietu, lai relaksētos un baudītu sauli, smilšainas pludmales un skaisto apkārtni.

Ammoudara plašās pludmales ir īpaši lieliskas brīvdabas aktivitātēm, piemēram, pludmales volejbolam, kā arī ūdens sportiem, tostarp ūdens motocikliem un ūdens skriešanai. Turklāt apkārtnē atrodas daudzas kafejnīcas un restorāni ar grieķu viesmīlīgumu un delikatesēm, kā arī veikali, kur var iegādāties vienādos souvenirus un suvenīrus.

Viens no lielākajiem pievilcības faktoriem Ammoudara vietā ir tās tuvums arheoloģiskajiem un vēstures pieminekļiem, piemēram, Knosos pilsētasdrupām, kas atrodas tikai 6 kilometru attālumā, un paša Lassithi plato, kas ir viena no slavenākajām vietām Kritos salā.

Ja tu esi aktīvs cilvēks un vēlies izbaudīt vēl vairāk piedzīvojumu, tu vari doties uz kādu no tuvējām kalnu pārgājienu vietām, lai izbaudītu brīnišķīgo skatu uz gleznaino mediterānejo vidi, pēc tam atgriezies pie Ammoudara, lai atpūstos un atjaunotos no savas piedzīvojumu atspirdzināšanas.

Visbeidzot, Ammoudara ir lieliska vieta, lai nodarbotos ar tradicionālajām grieķu aktivitātēm, piemēram, lokšošanu un olietnes kaušanu, kā arī apmeklētu kādu no tradicionālajiem grieķu fesitvāliem, kas tiek rīkoti tuvējās pilsētās.

Galvenais, ko te vēlams izdarīt kā tūrists, ir atklāt Ammoudara un tās apkārtni pašam. Tikai tā tu varēsi vēl vairāk baudīt vietējo skaistumu un neatkārtojamo ainavu un iekļaut sevi tradicionālajā grieķu kultūrā, kas padarīs tavu ceļojumu nepārtraukti atmiņā ieskaitāmu.

Labākais laiks ceļošanai

Lassithi - Ammoudara, Greece ir skaista un burvīga pilsēta Kretas salā. Tā ir viena no visvērtīgākajām tūrisma vietām Grieķijā un tiešām ir vērts to apmeklēt. Tomēr, atklāti runājot, nav viena pilnīgi pareiza atbilde, kad runā par to, kad ir labākais laiks, lai apmeklētu Lassithi - Ammoudaru.

Lai gan vasara, īpaši jūlijs un augusts, ir aizņemti ar daudziem tūristiem un kas var būt diezgan burvīgs laiks, ir arī daudz citu laikposmu, kas ir lieliski piemēroti šīs pilsētas apmeklējumam. Piemēram, no maija līdz jūnijam un septembrī, klimats ir salīdzinoši mazāk karsts, un šī ir izcilākā izvēle tiem, kas mīl vieglāku un pieklājīgāku atmosfēru.

Turklāt, ja vēlaties izvairīties no lielākām masa tūristu un saņemt nedaudz labākās cenas uz viesnīcām un ēdieniem, tad labākais laiks, lai apmeklētu Lassithi - Ammoudaru ir no aprīļa līdz maijam un no septembra līdz oktobrim. Šajās sezonās ir gandrīz tikpat jauki un atvērti visi galvenie apskates objekti, taču nebūs tik pārpildīti ar tūristiem.

Bez šaubām, tas viss ir atkarīgs no tā, kādu veidu pieredzi vēlaties iegūt, kad apmeklējat Lassithi - Ammoudaru. Vai jūs meklējat lielisku pludmales atpūtu, garšīgu pārtiku, aizraujošu kultūras pieredzi, vai varbūt vēlaties apvienot visu to? Kad plānojat apmeklēt, pārliecinieties, ka ņemat vērā visus faktorus un izvēlaties tiem atbilstošo sezonu.

Ieteicamās aktivitātes Lassithi - Ammoudara:

- Apmeklējiet Kritas akvaduktu - netālu no Ammoudara pludmales, vienā no skaistākajiem Kritas akvaduktiem.

- Apmeklēt Vai Palmu dārzu - vienu no skaistākajiem kokapstrādes mūžzaļo kokaudžu dārziem Eiropā.

- Apmeklēt Kretas arheoloģisko muzeju - stāsta par seno cilvēku dzīvošanu reģionā un seno Kretas kultūru.

- Pārgājieni pa kalnu takām un Riviēras dienvidu piekrastē.

Loading...
logo-up icon