location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimna, Skaleta

Rethymno - Scaleta, Grieķija, ir burvīgs vietējo tūristu pievilcības centrs Krētas salā. Šī jūras pilsēta ir pilna ar vēstures bagātinātām ieliņām, viduslaiku pilīm un brīnišķīgiem pludmaļu ainavām.

Sākot ar seno pilsētas daļu, Rethymno iepriecina ar savas senās vēstures krāšņumu. Ekskursija pa šaurajām ieliņām dod iespēju sastapties ar labirintu no elegantiem kafejnīcu, tradicionālajām tavernām un mājām, kas rotātas ar krāsainiem puķu podiem. Varat apmeklēt arhitektoniski uzbūvēto Rethymno pilī, kas nodrošina fantastisku ieskatu viduslaiku kultūrā. Pastaigājoties pa promenādi, jūs iepazīsiet arī seno venēcietu ostas noskaņu, kas sasniedza kulmināciju viduslaikos.

Scaleta, kas ir Rethymno tuvumā, ir populāra ar savām pasakainajām pludmalēm. Smilšu pludmales, kas robežojas ar klātbūtni vidusjūras ūdens, aicinās jūs izbaudīt saulaino dienu relaksācijas režīmā. Iespējams, ka baudīsit nedaudz adrenalīna, izbaudot ūdens sportu aktivitātes vai izbraucienus ar velosipēdu gar krastu. Apmeklējot kādu no vietējām pludmaļu krodziņiem, jūs varēsit nobaudīt garšīgus ēdienus un svaigu zivju galvas.

Rethymno - Scaleta ir arī piemērota ģimenes atvaļinājuma vieta. Aizraujoša noteiktu dzīvnieku sugu izstāde un zooloģiskais dārzs ir ideāla izvēle bērniem, kuri var iepazīties ar Krētas daudzo dzīvnieku pasauli. Pēc tam visi varat doties mammai un tētim, kā arī visiem interesentiem apmeklēt dažus no tradicionālajiem amatu veikaliem, lai iegādātos suvenīrus vai izbaudītu vietējo notiekošo tirdziņu.

Rethymno - Scaleta piedāvā arī daudzas iespējas dažādām kultūras un iekārojamo aktivitāšu baudīšanai. Vietējie festivāli, koncerti un teātra izrādes, kas tiek rīkoti visu gadu, nodrošina bagātinātas pieredzes iespējas. Papildus tam, tīra gaisa pēdās, jūs varat izbaudīt pastaigas pa gleznainajām kalnu takām.

Lai gan Rethymno - Scaleta daudz piedāvā tūristiem, viņa saglabā savas vietējās raksturības un tradīcijas. Kombinācija no vēsturiskām vērtībām, pludmalēm un dāsniem izklaides iespēju variantiem padara šo vietu par neaizmirstamu ceļojuma galamērķi.

Ēdiens Retimna, Skaleta

Rethymno - Scaleta, Grieķijas mazpilsēta, ir ne tikai burvīgs galamērķis ar saviem smaržīgajiem citrusaugļiem un gleznainajiem skatiem, bet arī gastronomijas paradīze tūristiem. Šī vieta lepojas ar plašu izvēli no vietējās un starptautiskās virtuves, kas atstāj aizrautīgu garšas piedzīvojumu katram apmeklētājam.

Ja esi saldumu mīļotājs, neaizmirsti izmēģināt tradicionālo grieķu maizi - souvlaki. Tas ir garšīgs gaļas šašliks, ko parasti pagatavo no cūkas vai vistas, to pasniedzot kopā ar sausām maizes šķēlītēm. Souvlaki izbaudīšana kaut kur pie jūras vai romantiskā vecpilsētas krodziņā ir neaizmirstama pieredze.

Turklāt, jūs noteikti nevēlaties garšot Rethymno - Scaleta arī pazīstamos sirds sierus - halloumi. Tas ir grieķu aitas piena siers, kas ir kļuvis par pasaules gastronomijas ikonu. Halloumi tiek parādīts gan kā aperitīvs, gan galvenais ēdiens daudzos restorānos, un tas tiek gatavots, košojot to uz grila. Bowlsēdams siera krāmēs un izbaudot sviestainas un pikantas garšas, jūs iepazīsiet un baudīsiet autentisku grieķu ēdienu.

Turpinot savu kulinaro ceļojumu šajā reģionā, noteikti apsteidziet vietējos tirdziņus vai tirgotavas, lai iegādātos svaigus dārzeņus un augļus. Grieķu virtuve ir plaši balstīta uz vietējo ražošanu, un dārzeņi un augļi ir tās būtiska sastāvdaļa. Sajūtot krāšņās smaržas un garšu, kas nāk no sīpoliem, tomātiem, olīvām un citiem svaigiem produktiem, jūs varēsiet izbaudīt autentiskas grieķu salātus, kā arī sierus un gaumīgi uzceptu maizeņu.

Protams, neaizmirstiet izmēģināt slaveno grieķu salātu - horiatiki. Tas ir ļoti izturīgs un garšīgs ēdiens, kas sastāv no grieķu tomātiem, krāsainiem gurķiem, sarkanajiem sīpoliem, sīpolu piedevām, olīvām, senagrieķu sieru un garšvielām. Horiatiki ir vienkāršs, taču satriecošs ēdiens, kas jums ļaus izbaudīt jaunus smaržas un garšas pāri.

Rethymno - Scaleta ir ēdiena paradīze, kas piedāvā daudzus kulinaros pārsteigumus dažādām gaumēm. Tā ir vieta, kur jūs varat iepazīt vietējo virtuvi, baudot autentiskus grieķu ēdienus un izmēģinot tradicionālos garšas plūdus. Vienkārši izbaudiet ceļojumu, iekostot skaistā pilsētā un atklājot tās piedāvātās ēdienreizes ar jaudīgiem, iztēles bagātu garšu maratonu.

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Retimna, Skaleta

Rethymno – Scaleta, Grieķija piedāvā daudz ko interesantu un aizraujošu tūristiem. Rethymno ir viena no skaistākajām pilsētām Kretā, un Scaleta ir maza piejūras pilsētiņa, kas atrodas tikai 12 km attālumā no Rethymno centra. Kopā šie divi aizraujošie galamērķi sniedz daudz dažādu aktivitāšu, vēsturisko apskates objektu un skaisto pludmali, lai jūs varētu baudīt savu Ceļojumu Grieķijā.

Kad apmeklējat Rethymno, noteikti apmeklējiet tās vecpilsētu. Šeit jūs varēsiet pastaigāties cauri šaurām ieliņām ar viduslaiku mājām, pagalmiem un skaistām baznīcām. Vecpilsēta slēpjas aiz labirinta līdzīgajiem iegriezumiem un makšķerēšanas ostām. Tā ir īsta laika kapsula, kas aizrauj ar savu romantisko un vēsturisko gaisotni.

Jūs nevarēsit aizmirst apmeklēt Rethymno citus nozīmīgus objektus, piemēram, Rethymno cietokšņu. Tas ir viens no Kretas labāk saglabātajiem renesanses cietokšņiem un piedāvā plašas iespējas izpētei. Jūs varēsiet izstaigāt drupas un izbaudīt apbrīnojamo skatu no bastionu sienām.

Kad vēlaties atpūsties un izbaudīt sauli un smiltis, jūs varat doties uz Scaleta pludmali, kas ir miera un klusuma osta. Šī zivju ciemiņa piesaista tūristus ar savu skaisto smiltaino pludmali un kristāliski skaidro ūdeni. Šeit jūs varēsiet baudīt svaigu gaisu, mainot savu viesojumu pie Rethymno.

Ja jūs vēlaties piedzīvot aktīvu atpūtu, ir arī daudzas aktivitātes, ko izbaudīt, piemēram, peldēšana, snorkelēšana vai ūdens motociklu braukšana. Jebkurā gadījumā, vai nu pludmalē vai ūdenī, jūs atradīsiet atvieglojumu no ikdienas stresa un varēsiet justies atklājumā un atpūsties.

Turklāt, jūs varētu doties uz Rethymno pārgājienu pa "Venecijas oļiem". Tas ir pastaigu maršruts, kas ved cauri vecpilsētas romantiskajām ieliņām, lai iepazītu Venēcijas laika mantojumu un apbrīnotu skatu uz pilsētu no novērošanas punktiem.

Noslēgumā, Rethymno - Scaleta ir apbrīnojams galamērķis Grieķijā, kas piedāvā daudz ko apskatīt un izdarīt. Jūs varēsiet iepazīties ar ievērības cienīgiem vēsturiskiem objektiem, baudīt sauli un smiltis vai piedalīties dažādās aktivitātēs. Tas ir vieta, kur jūs varat baudīt Grieķijas skaistumu un vēsturi vienlaikus.

Labākais laiks ceļošanai

Rethymno - Scaleta, Grieķija ir aizraujoša un viena no populārākajām tūristu galamērķiem, kas atrodas uz Kritas salas. Lai izbaudītu visas šīs omulīgās pilsētiņas un tās skaistās pludmales priekšrocības, ir svarīgi apmeklēt to, kad ir labākais laiks.

Labākais laiks apmeklēt Rethymno - Scaleta ir vasaras sezonā, kas sākas no maija mēneša un ilgst līdz septembrim. Šajā periodā jūras ūdens sasniedz siltumu un kļūst īpaši patīkams peldēšanai. Ieteicams izvairīties no pārāk karstiem mēnešiem - jūliju un augustu, kad var būt spēcīgas svelmes, un pludmale var būt pārpildīta ar tūristiem. Ja jūs dodat priekšroku klusākam un mazāk apmeklētam laikam, jūnijā un septembrī ir sīkāka tūristu pārpilnība un iekšā joprojām ir patīkami silti un saulaini.

Visās sezonās Rethymno - Scaleta tiek organizētas dažādas aktivitātes, piemēram, ūdens sporti, pludmales volejbols un ekskursijas, kas ļauj jums izpētīt tās vēsturisko un kultūras mantojumu. Pilsētas centrs ir ļoti pievilcīgs ar savām šaurajām ieliņām, kas slēpj tradicionālās restorāna, kafejnīcas un veikalu daļu. Apmeklējot laikā, kad nav galveno tūristu pūļu, jūs varēsit baudīt šo ainavu vislabākajā veidā.

Rethymno - Scaleta ir arī zināma ar savu kultūras pasākumu kalendāru, kas iekļauj tradicionālos festivālus, mūzikas koncertus un izstādes. Ja jūs interesē kultūra un vēlaties dzirdēt vietējo mūziku un baudīt tradicionālos pasākumus, jums būtu jāplāno apmeklēt reģionu, kad notiek kāds no šiem pasākumiem.

Lai arī jebkurā gadalaikā Rethymno - Scaleta piedāvās savus mīļākos kūrorta pilsētas aspektus, vasaras sezonā jūs varēsit izbaudīt pilnu tās potenciālu - skaistās pludmales, siltos ūdeņus, aktīvās aktivitātes un Aizsargājamo vēsturisko pieminekļu ekskursijas. Lai gan labākais laiks apmeklēt ir atkarīgs no jūsu personīgajām vēlmēm, vasaras mēneši šeit ir īsts tropiskās paradīzes noskaņojums.

Loading...
logo-up icon