location icon
calendar icon
moon-dark icon
smile icon
logo-up icon

Retimna, Plataniasa

Rethymno-Platanias, Grieķija, ir burvīga tūristu vieta, kas piedāvā daudzus aizraujošus piedzīvojumus un vērtīgas atpūtas iespējas. Šī apburošā vieta, kas atrodas uz Kreto salas, ir iemīļota gan vietējo iedzīvotāju, gan tūristu vidū.

Rethymno ir pilsēta ar senatnīgu un aizraujošu vēsturi. Tā piedāvā bagātīgu kultūras un vēsturisko mantojumu, sākot no viduslaiku nocietinājumiem līdz arhitektūras brīnumiem no Osmāņu impērijas laikiem. Spazējot pa Rethymno vecpilsētu, jūs ieraudzīsiet vecus mūros, šauras ieliņas un dārzeņu tirgotājus, kas pārdod svaigu produkciju. Vietējie restorāni piedāvās izbaudīt tradicionālo krētiešu virtuvi, kas noteikti jānogaršo.

Platanias, kas atrodas Rethymno tuvumā, ir skaists kūrorts ar gariem smilšu pludmalēm. Šeit jūs varat doties uz saulaino pludmali un izbaudīt Mītiskās Kreātas gaidošo jūras atrašanos. Platanias pludmales ir iecienītas gan gulēšanai un sauļošanai, gan dažādiem ūdens sportiem, piemēram, ūdensslēpēm, banānu braukšanu vai niršanu. Platanias ir arī pazīstams ar tās dzīvojīgo naktsdzīvi, kas piedāvā dažādas bārus, restorānus un kluba izklaides iespējas.

Ja jūs esat vēlēšanās apgūt vēsturi un kultūras Rethymno-Platanias reģionā, jums noteikti jāapmeklē Rethymno pilsētas arheoloģiskais muzejs, kurā izstādīti un saglabāti reti arheoloģiskie atradumi no vairākiem gadsimtiem. Jūs arī varat apmeklēt Pāvesta Mihaila kalnu, no kura atklājas viļņojoša panorāma uz Rethymno un tās apkārtni.

Rethymno-Platanias, Grieķija, ir aizraujoša tūristu vieta, kurā satiekas vēsture, kultūra un skaistās smilšu pludmales. Tas ir ideāls galamērķis gan tiem, kas meklē izklaidi un atpūtu pludmalē, gan tiem, kas vēlas apgūt un izpētīt reģiona bagātīgo vēsturisko mantojumu. Neatkarīgi no jūsu interesēm, jums noteikti patiks šis burvīgais Kreto salas šarms un Rethymno-Platanias piedāvājumi.

Ēdiens Retimna, Plataniasa

Rethymno - Platanias ir viena no Greiķijas skaistākajām krasta vietām, kas atrodas Kretas salā. Šis reģions ir pazīstams ne tikai ar savu burvīgo dabas ainavu, bet arī ar tās bagāto un garšīgo ēdienu kultūru, kas ir īsta bauda tūristiem.

Viena no galvenajām ievardzēm šajā reģionā ir svaigi nozvejotas zivis. Vai jums patīk garšīgas zivju zupas, svaigi cepti zivju kotletes vai grilētas zivis? Šeit jūs varēsiet iegūt ne tikai fresku un lielisku garšu, bet arī baudīt to tieši pie jūras, izbaudot skaisto ainavu un vēju.

Neesiet pamesti, ja iegribas izmēģināt arī kas citu, jo Rethymno - Platanias piedāvā plašu pārtikas izvēli. Šeit jūs atradīsiet tradicionālos ēdienus, piemēram, souvlaki (marinēti un grilēti gaļas gabali), gyros (samazinātas gaļas gabaliņi), saganaki (siers, kas apcepti), vai tavaika (trauku piepildītu ar dažādiem ēdieniem).

Neaizmirstiet par saldos našķus. Rethymno - Platanias ir avots arī bagāts ar krāsainiem un garšīgiem saldumiem. Varat izmēģināt tradicionālo baklavu - cukuroto phyllo mīklu ar riekstiem, medu un kanēli, vai galējas panna cottas un konditorejas izstrādājumus ar vietējiem augļiem.

Ja vēlaties baudīt tradicionālo rīta ēdienu, noteikti izmēģiniet kretisko brokastu komplektu. Tas ietver garšīgu kretisko pīrāgu (pievienotām olām, svaigiem dārzeņiem un sieru), saldus maizītes, medu, kā arī kafiju vai tēju.

Rethymno - Platanias ir piemērots gan tiem, kas vēlas izbaudīt tradicionālo kretisko virtuvi, gan tiem, kas vēlas izmēģināt ko jaunu un neparastu. Visi šie ēdieni ir bagāti ar garšu un aromātu, kas šķietami aizvedīs jūs uz pašu Grieķijas sirdi.

Lai izbaudītu visus šos ēdienus Rethymno - Platanias, aizmirstiet par ikdienas ēdināšanas paradumiem un dodieties pastaigā pa šīs burvīgās pilsētas ieliņām, meklējot tradicionālos restorānus un kafejnīcas. Turklāt, pagāziet acis uz vietējo iedzīvotāju ieteikumiem, jo viņi vislabāk zina, kur ēst labāko ēdienu šajā reģionā. Bon appetit!

Apbrīnojamas vietas, ko apmeklēt Retimna, Plataniasa

Rethymno - Platanias, Grieķija ir burvīga vietējo kultūru un vēsturiskās bagātības apvienojums, kas piedāvā plašu izvēli tūrisma atrakciju. Ceļotājiem, kas vēlas baudīt relaksējošu atpūtu, izbaudīt ainavas un iepazīt reģiona kultūras mantojumu, šī ir lieliska vieta, kur apmeklēt.

Viens no galvenajiem apskates objektiem Rethymno - Platanias ir aizraujošais Vecpilsētas centrs. No tā varat atrast adītos šaurumus, kas aizraujoši ievilks jūs pagātnē. Vēsturiskās ēkas, nelielie kafejnīcas un tradicionālie restorāni dod jums iespēju pilnībā iepazīt Kretas reģiona iedzīvotāju dzīvesveidu. Vēl viena lieliska vieta, kuru noteikti vajadzētu apmeklēt, ir Rethymno Ostas rajons, kas ir klusi un mierīgs, kur jūs varat iepazīt klases burātavas un baudīt svaigu jūras vēju.

Dabas mīļotājiem šī vieta piedāvā daudzas iespējas. Jūs varat doties Ceļojums uz Platanias upi un iepazīties ar vietējo floru un faunu. Izbaudot tik biezu mežu, kurš paveras krastā, jūs varat ātri aizmirst par pilsētas dūmiem un iegrimt meža klusumā. Pludmales mīļotāji var apmeklēt Platanias pludmali, kur varat relaksēties uz balto smilšu un baudīt skaidro Vidusjūras ūdeni.

Turklāt Rethymno - Platanias ir kulinaritātes paradīze. Jūs varat izbaudīt vietējās delikateses un tradicionālo grieķu virtuvi dažādos bāros un restorānos apkārtējos rajonos. Saldskābās šašliks, šaorma, svaigas zivis un vietējie saldumi noteikti pavērs jaunas gastronomiskās pieredzes durvis.

Visbeidzot, ieteicams apmeklēt vairākas no Vietas muzejiem un galerijām Rethymno - Platanias, kas sniedz ieskatu Kreša kultūrā un vēsturē. Daži populāri piemēri ir Archaeological Museum of Rethymno, Historical and Folklore Museum of Rethymno, kā arī daudz citas interesantas izstādes.

Kopumā Rethymno - Platanias sniedz daudzveidīgas iespējas baudīt kultūru, vēsturi un ainavas vienuviet. Ceļotāji šeit atradīs miera un atpūtas vietu, vienlaikus iepazīstot autentiskas Kretas noskaņu. Neatkarīgi no jūsu interesēm, šis būs viens no tīrākajiem un aizraujošākajiem ceļojumu galamērķiem tālumā no pilsētas steigas.

Labākais laiks ceļošanai

Rethymno - Platanias, Grieķija ir brīnišķīga vieta, kur apmeklēt kā tūrists, un ir dažādi laiki, kas var būt piemēroti atkarībā no jūsu personīgajām interesēm un priekšlikumiem.

Viens no labākajiem laikiem, lai apmeklētu Rethymno - Platanias, ir pavasaris, sākot no martā līdz maijam. Šajā laikā temperatūras ir siltas, bet ne tik karstas kā vasarā. Arī tūristu plūsma nav tik intensīva, tāpēc jūs varēsiet baudīt vairāk mierīgu un relaksējošu vidi.

Ja jūs vēlaties baudīt labākos pludmales piedāvājumus un peldēties Vidusjūrā, vasara no jūnija līdz septembrim ir lielisks laiks apmeklēt. Šajā periodā temperatūras sasniedz augstāko līmeni, līdz pat 30 grādiem pēc Celsija. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet baudīt garas dienas pludmalē un atpūsties pie siltās ūdens. Tomēr ir jābūt gataviem uz lielu tūristu plūsmu, jo populārās pludmales un apskates vietas var būt ļoti aizņemtas.

Ja jūs vēlaties sastapt mazāk cilvēku un baudīt mazliet vēsāku laika apstākļus, rudens mēneši, no septembra līdz novembrim, var būt piemēroti. Šajā periodā temperatūra sāk samazināties, bet joprojām ir siltums, piemēram, aptuveni 25-27 grādi. Tūristu plūsma ir arī mazāka, tāpēc jūs varēsiet baudīt apskates vietas un kultūras izklaides bez lielām pūlēm.

Ziemas mēneši, no decembra līdz februārim, nav tik populāri, taču, ja jums patīk mierīgums un vēlaties izvairīties no tūristu pūļa, var būt pietiekami jauki apmeklēt šo reģionu. Laika apstākļi ir vēsāki, bet tur joprojām ir dažas siltas dienas, kurās var baudīt peldes Vidusjūrā.

Atkarībā no jūsu personīgajām vēlmēm un interesēm, jūs varat izvēlēties labāko laiku, lai apmeklētu Rethymno - Platanias, Grieķiju. Svarīgi ir izvēlēties to, kas jums vislabāk atbilst, lai pilnībā izbaudītu jūsu ceļojumu un iepazītu šo skaisto pilsētu un tās piedāvājumus.

Loading...
logo-up icon